War of Warship

War of Warship, gelişmiş bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103.86 MB
  • Sürüm 3.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici NUTS POWER INTERNATIONAL LIMITED
War of Warship indir; Son zamanların en çok merak edilen rol yapma mobil oyunu War of Warship artık karşınızda sizi bekliyor.

Son zamanların en çok merak edilen rol yapma mobil oyunu War of Warship artık karşınızda sizi bekliyor. Ücretsiz bir şekilde iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz özel bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız. Komuta tarihinin en ikonik savaş gemileri, kendi büyük donanma filosunu oluştururken stratejik bir şekilde ilerleyecektir. Büyük okyanuslara hakim olmak için önemli teknoloji modüllerini hızlandırın ve okyanuslara hakim olmaya hazırlanın. Hiç bir şey sandığınız kadar kolay olmayacak, zorlu bir macera içerisinde ilerleyecek ve başarılı olmak için daima rakiplerinizi yok etmeye çalışacaksınız.

Okyanusun tek bir hakimi olacaktır o kişi olmak için doğru adımlar atın, oyunu kazanın ve tüm gücü elinize geçirin. Dört gemi sınıfı, sayısız güncellemeler ve stratejik olarak tasarlanmış ortamlar savaş asla bitmeyecek. Her savaş içerisinde eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Deniz üstünde büyük bir imparatorluk inşa etmek, tüm korsanlara hakim olmak ve dahası için savaşmaya hazır olun. Dünyanın her yerinde bir deniz üssü inşa edebilirsiniz, aynı zamanda düşman saldırılarına karşı savunmanız gerekir. Güçlü bir deniz filosu, 20'den fazla çeşit savaş gemisi inşa edin.

Korkunç korsanlara karşı güçlü olmak için filonuzun güçlü olması gerekiyor. Aksi halde oyunu kaybedersiniz. Kendi başarılarınızın yanı sıra aynı zamanda diğer güçlü birliklerle ittifak kurabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyunculara katılın, arkadaş olun ve müttefik olun. Sayılarda güç var, bu sayede birlikte çalışabilir ve heyecan verici kampanyalarda başkalarına da katılabilirsiniz. Güçlendikçe, başka ülkelere savaş açabilir ve onları işgal edebilirsiniz. Fakat ilk olarak güçlü olduğunuzdan ve saldırma gücünü elde ettiğinizden emin olmanız gerekiyor aksi halde düşman birliklerinin saldırı altında ezileceksiniz.

Filonuz suyun altını boylayacak ve oyunu kaybedeceksiniz. Bu şekilde olmak istemezseniz en güçlü gemi inşasını yaparak ilerlemeniz gerekiyor. Teknolojik savaş ürünleri araştırılmak üzere oyunda sizleri bekliyor olacak. Yeni teknolojileri araştırın, yeni ekipman ve savaş gemileri inşa edebilirsiniz. Lider teknolojinin tüm ülke üzerinde büyük etkisi vardır. Her bir savaş gemisinin farklı özellikleri ve güçleri bulunuyor, bunu ele geçirmek için kendinize bir şans verin başarılı olun ve düşman birliklerinin filosunu çökerterek savaşı kazanmaya odaklanın.

Deniz üzerinde oynayacağınız War of Warship mobil oyununda yer almak oldukça kolay fakat başarılı bir oyun performansı sergilemek son derece zor. Çünkü bir çok savaş alanında yer alacaksınız ve düşmanlarınızın gemileri de en az sizinki kadar güçlü. Bu sebeple onların gücüne karşılık daha güçlü olmaya çalışın. Savaşı kazanmak için tek bir seçeneğiniz bulunuyor. O da gemilerinizi yeni teknoloji ürünleri ile güçlendirmek ve daha fazla savaş kazanarak oyunu başarı ile sonuçlandırmak. Oyunda ne kadar çok başarılı olursanız gücünüz o kadar artacak bu sebeple düşman birliklerini yok etmeye odaklanın.

War of Warship indir